Hakkımızda

Hizmet Politikamız

Yalçınkaya Dekorasyon İnşaat Taah. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şirketi sektörel varlığını, gelişen beklentileri karşılayacak yatırımları ve yatırımları yöneten profesyonel insan kaynağıyla birlikte, ödün vermediği kalite politika ve anlayışlarıyla günümüze taşımayı başarmıştır. Günümüzde ise her zamanki gibi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak binalbur.com ile sanal mağazacılığa ilk adımını atmıştır.

Amacımız
Müşterilerimizin duyduğu güven doğrultusunda hareket ederek binalbur.com ile çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu hissettirmek.
Tüm çalışanların, mutlu ve verimli çalışabileceği ortamlar sağlamak.
Müşteri istek ve beklentilerini sürekli izleyerek çalışma yöntemlerimizi bu ihtiyaçları karşılayacak ve müşterilerimiz için sürekli katma değer yaratacak düzeyde farklılıklar oluşturmak.
Projelerin ihtiyaç duyduğu tüm beklentileri karşılayacak, A’dan Z'ye tüm çözümlerde hassas hizmetler üretmek.
Her zaman müşteri memnuniyetini gözeterek standart hizmet anlayışının ötesinde kaliteli hizmetler sunmak.

VİZYONUMUZ

yönetimi ve %100 müşteri memnuniyeti felsefesinden yola çıkarak inşaat malzemeleri ve yardımcı aksesuarları, hırdavat malzemeleri, nalburiye gibi birçok sektörde lider konumuna ulaşıp ülkenin saygın firmaları arasında yer almaktır. Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde çalışanları ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için uluslararası standartlarda hizmet ve ürünler sunmak, rekabetçi büyüme politikası ile şirkette, sektörde ve ülke ekonomisinde öncülerden biri olmak, çağımız koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken toplumun kalkınmasına katkıda bulunacak kuruluşlar arasında yerini almaktır.


MİSYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründe kaliteli malzemeleri uygun fiyata sunmak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan malzeme teslimlerini zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçileri kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri satmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin ana misyonudur

Mehmet Ali Paşa Mahallesi.
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı. No:51/B
İZMİT / KOCAELİ
Bizi takip edin
2019 - 2021 Telif Hakkı Nexlind Tarafından Desteklenmektedir.